Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Кучма пішов з посади голови ТКГ

Кучма пішов з посади голови ТКГ

Кучма зауважив, що й надалі у разі потреби готовий ділитися досвідом і надавати консультації

Кучма пішов з посади голови ТКГ
Леонід Кучма
фото: president.gov.ua

Президент України в 1994-2005 роках Леонід Кучма покинув Тристоронню контактну групу (ТКГ). Про це повідомляється на сайті Офісу Президента. 

Зеленський наголосив, що робота Леоніда Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою та водночас складною, і зазначив, що з шаною та повагою ставиться до його рішення про припинення участі в діяльності ТКГ.

«Дякую за всі зусилля, яких ви доклали для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру. Ваш досвід був надважливим і надзвичайно потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі з Леонідом Кучмою, яка відбулася 28 липня.

Зі свого боку другий Президент України зазначив, що за останній рік робота ТКГ була відновлена та значно просунулася, було здійснено низку важливих кроків, досягнуто важливих домовленостей.

Кучма зауважив, що й надалі у разі потреби готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру.

Нагадаємо, Президент України в 1994-2005 роках Леонід Кучма вдруге став на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі третього червня 2019 року.

Про бажання припинити очолювати українську делегацію на перемовинах щодо Донбасу в Мінську Леонід Кучма повідомляв Володимиру Зеленському ще у травні. Тоді Зеленський пояснював рішення Кучми складністю діяльності в ТКГ. Свої повноваження Кучма пропонував передати віцепрем'єру, міністру із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексію Резнікову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті