У Білгороді-Дністровському оголошено всеукраїнський конкурс на розробку туристичного бренду міста

Переможець отримає диплом переможця конкурсу та винагороду 50 000 грн

фото: bilgorod-d.org.ua

У рамках проєкту «Створення та просування на вітчизняний та світовий туристичний ринок комплексного туристичного продукту міста Білгорода-Дністровського» оголошується всеукраїнський конкурс туристичного бренду міста Білгорода-Дністровського. Прийом конкурсних робіт триватиме до 20 вересня 2020 року. Про це повідомляється на сайті місцевої міської ради. 

Згідно з повідомленням, запропонована концепція бренду, перш за все, має бути націлена на формування позитивного туристичного іміджу міста в Україні та світі та позиціювання унікальних туристичних конкурентних переваг міста на регіональному, національному та міжнародному рівнях. 

Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт. Конкурс проводитиметься у три етапи. На фінальному етапі буде здійснюватися онлайн-голосування, участь у котрому зможуть взяти усі зареєстровані мешканці міста. Результати оголосять 23 жовтня 2020 року. Переможець конкурсу отримає диплом переможця конкурсу та винагороду у вигляді 50 000 грн на розробку повноцінного бренд-буку, решта переможців другого етапу отримує заохочувальні призи.

Нагадаємо: Зеленський підписав закон про підтримку культури

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS