Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Зеленський підписав закон про підтримку культури під час пандемії

Зеленський підписав закон про підтримку культури під час пандемії

Згідно з ним, державна підтримка гарантується сферам культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу

Зеленський підписав закон про підтримку культури під час пандемії
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Про це повідомляється на сайті очільника держави. 

«Креативні індустрії, заклади культури – серед тих, хто найбільше постраждав від карантину. Адже їхня діяльність зупинилася майже повністю, й зараз вони живуть у цілковитій невизначеності. Це цілі сфери економіки, які нині перебувають на межі виживання. Вони також сплачують податки й дають людям робочі місця, тому потребують не меншої підтримки, ніж традиційні галузі бізнесу», – наголосив Глава держави під час підписання документа.

Згідно з документом, орендодавець повинен зменшити плату за оренду майна, яке не могло використовуватися певний час. Також додаткові можливості отримало радіо через зміни до Закону України «Про рекламу». Кінематограф отримав субсидії на розвиток кінопроєктів. До того ж, для національних ігрових, анімаційних, документальних фільмів, фільмів для дитячої аудиторії (з урахуванням художньої та культурної значущості), фільмів художньої та культурної значущості (авторських), телевізійних фільмів, серіалів та фільмів-дебютів вона може бути в обсязі до 100% включно загальної кошторисної вартості.

Нагадаємо, 8 липня Кабінет Міністрів України дозволив закладам культури працювати до 23:00 у разі дотримання низки обмежень і правил.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті