В Сінгапурі до 2023 року з’явиться аеротаксі

Квитки на літаючі таксі вже продаються за ціною у 300 євро

фото www.flickr.com/photos/164790804@N04/32808881798

У Сінгапурі з'являться перші повітряні таксі з електричним приводом у 2023 році.

Як повідомляє Bloomberg, німецький виробник Volocopter має намір ввести свої аеротаксі в експлуатацію протягом трьох років після завершення тестових польотів, оцінки ризиків та сертифікації технологій у співпраці з владою Сінгапуру.

Квитки на 15-хвилинний переліт на літаючих таксі вже надійшли в продаж за ціною 300 євро.

Як відомо, Volocopter здійснив демонстраційний політ над сінгапурським районом Марина-Бей в жовтні минулого року. При цьому перший комерційний маршрут, ймовірно, буде перевозити туристів по тому ж району. Пізніше послуги таксі можуть включати в себе транскордонні поїздки.

Сінгапур є привабливим місцем для таких проєктів через більш м'який режим регулювання, ніж в інших країнах світу.

Нагадаємо: Іспанія анонсувала запуск повітряної служби таксі в 2022 році. Початково аеротаксі почнуть роботу в в Барселоні і Сантьяго-де-Компостела.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS