Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Іспанія запустить службу аеротаксі в 2022 році

Іспанія запустить службу аеротаксі в 2022 році

Літаючі таксі мають з’явитись в Барселоні і Сантьяго-де-Компостела

Іспанія запустить службу аеротаксі в 2022 році
фото www.flickr.com/photos/164790804@N04/32808881798

Коли туристи нарешті повернуться до Іспанії, вони зможуть скористатись новим способом пересування, пише The Guardian.

Іспанська аеронавігаційна служба Enaire оголосила, що з 2022 року планує почати демонстрацію літаючих таксі в Барселоні і Сантьяго-де-Компостела.

«Нам потрібно перемістити міську мобільність в третій вимір: повітряний простір. І ми повинні робити це максимально ефективно і раціонально », – сказав Анхель Луїс Аріас, генеральний директор служби.

Аріас сказав, що Enaire працює над одразу європейськими проєктами, включаючи використання літаючих таксі і інших літальних апаратів для пересування людей в міських і приміських районах, а також використання дронів для доставки товарів.

«Enaire, як держкомпанія Міністерства транспорту, мобільності і міського господарства, готова виконати свої зобов'язання по залученню і підтримці компаній приватного сектора або державних організацій, які зацікавлені в тому, щоб допомогти Іспанії зайняти передові позиції в розвитку і функціонуванні цього нового сектора»,- розповів він.

Enaire бере участь у двох проєктах, що фінансуються ЄС. Один проєкт управляється Європейським агентством з авіаційної безпеки, а інший – транснаціональною технологічною компанією Everis.

У липні минулого року іспанська технологічна компанія Tecnalia представила власний прототип безпілотного літального апарату. Він призначений для перевезення однієї людини або вантажу вагою до 150 кг і може долати відстань до 15 км за 15 хвилин.

Пасажирські дрони в останні роки успішно використовуються різними компаніями, включаючи китайську Ehang і німецьку Volocopter.

Нагадаємо: у вересні в Німеччині вже почали продавати квитки на аеротаксі, яке почне працювати через 2-3 роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті