У столиці запустили новий застосунок міських сервісів «Київ цифровий», він замінив Kyiv Smart City і «став логічним кроком у розвитку електронних сервісів столиці». Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Київської міської державної адміністрації
У КМДА переконують, що новий застосунок – це частина цифрової трансформації міста і «логічний крок у розвитку електронних сервісів столиці». Застосунок вже доступний для безкоштовного завантаження на смартфонах з IOS та Android.
Зазначається, що новий застосунок поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси, пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування.
«Київ цифровий» дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.
У застосунку доступна можливість поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, та своїми відгуками впливати на розвиток міста.
За словами КМДА, також застосунок – єдиний сервіс в Україні, що дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг. Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок.
Також «Київ цифровий» співпрацює з муніципальними парковками. Зі смартфону можна сплатити за погодинне паркування чи придбати паркувальний абонемент.
Також є можливість визначати місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. У планах додати також мапу парковок та таймер із нагадуванням часу паркування.
У застосунку також можна поповнити поїздками транспортну карту, придбати проїзний на місяць, а також користуватися разовими QR-квитками. Система сповістить про закінчення дії проїзного.
Якщо користувач додасть адресу проживання, то «Київ цифровий» сповіщатиме про початок та кінець планових чи аварійно-відновлювальних робіт у будинку. Застосунок отримає доступ до сповіщень про послуги постачання електроенергії, води, газу та опалення. Система відгуків дозволяє підтверджувати чи спростовувати правдивість інформації щодо надання тих чи інших послуг.
Як зазначають у КМДА, функціонал застосунку планують розширювати, аби «забезпечити киянам максимум корисних сервісів».
Раніше у вівторок представники Kyiv Smart City заявили, що з невідомих для розробників причин їхній додаток припинив роботу, а всі послуги відтепер будуть надаватися через новий застосунок «Київ цифровий».