Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Додаток Kyiv Smart City перестав працювати через запуск нового застосунку

Додаток Kyiv Smart City перестав працювати через запуск нового застосунку

Зокрема в новій версії можна дізнатися адресу штрафмайданчика, куди евакуювали автівку

Додаток Kyiv Smart City перестав працювати через запуск нового застосунку
Фото: kyivcity.gov.ua

У столиці запустили новий застосунок міських сервісів «Київ цифровий», він замінив Kyiv Smart City і «став логічним кроком у розвитку електронних сервісів столиці». Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Київської міської державної адміністрації

У КМДА переконують, що новий застосунок – це частина цифрової трансформації міста і «логічний крок у розвитку електронних сервісів столиці». Застосунок вже доступний для безкоштовного завантаження на смартфонах з IOS та Android.

Зазначається, що новий застосунок поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси, пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування.

«Київ цифровий» дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.

У застосунку доступна можливість поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, та своїми відгуками впливати на розвиток міста.

За словами КМДА, також застосунок – єдиний сервіс в Україні, що дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг. Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок.

Також «Київ цифровий» співпрацює з муніципальними парковками. Зі смартфону можна сплатити за погодинне паркування чи придбати паркувальний абонемент.

Також є можливість визначати місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. У планах додати також мапу парковок та таймер із нагадуванням часу паркування.

У застосунку також можна поповнити поїздками транспортну карту, придбати проїзний на місяць, а також користуватися разовими QR-квитками. Система сповістить про закінчення дії проїзного.

Якщо користувач додасть адресу проживання, то «Київ цифровий» сповіщатиме про початок та кінець планових чи аварійно-відновлювальних робіт у будинку. Застосунок отримає доступ до сповіщень про послуги постачання електроенергії, води, газу та опалення. Система відгуків дозволяє підтверджувати чи спростовувати правдивість інформації щодо надання тих чи інших послуг.

Як зазначають у КМДА, функціонал застосунку планують розширювати, аби «забезпечити киянам максимум корисних сервісів».

Раніше у вівторок представники Kyiv Smart City заявили, що з невідомих для розробників причин їхній додаток припинив роботу, а всі послуги відтепер будуть надаватися через новий застосунок «Київ цифровий».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті