Як повідомляє Wall Street Journal, продажі елітних спиртних напоїв різко зросли принаймні за 40 років на тлі пандемії у COVID-19.
Люди, які не можуть витрачати гроші на концерти або подорожувати, замість цього витрачаються на елітні спиртні напої, які можна випити вдома, кажуть керівники алкогольних компаній. Це призвело до збільшення виручки американських виробників спиртних напоїв на 7,7% до $31,2 млрд торік, згідно з даними Ради з дистильованих спиртних напоїв (DISCUS). У ньому говориться, що ці цифри свідчать про найшвидше зростання і максимальних продажах принаймні за 40 років.
«Поведінка споживачів змінилося частково в результаті деяких речей, які вони не можуть робити в тій же мірі, як і раніше, – сказала Кетрін Мікеллс, фінансовий директор Diageo PLC, що виробляє Johnnie Walker. – Вони стали витрачати більше грошей на їжу і напої».
За даними DISCUS, міцні спиртні напої вартістю понад $40 за 750 мілілітрів склали 40% зростання алкогольної промисловості США минулого року в порівнянні з 34% у 2019 році.