Ситуація із запасами вугілля на теплоелектростанціях залишається критичною. Обсяги цього ресурсу на складах ТЕС становлять лише 34% від мінімально необхідних запасів. Про це повідомляється на сайті «Укренерго».
Так, з початку листопада 2020 року до 21 лютого запаси вугілля на складах ТЕС зменшилися у 8,3 рази. Тепер обсяги цього ресурсу становлять 301 100 тонн.
З них за той самий період обсяги газового вугілля скоротилися в 11,2 раза – до 190 400 тонн, антрацитового – в 3,3 раза до 110 700 тонн.
При цьому близько 51,6% запасів вугілля (155 500 тонн) зосереджено лише на двох ТЕС – Луганській та Слов’янській.
За минулий тиждень, 15–21 лютого, запаси газового вугілля на ТЕС зменшилися на 1%, антрацитового – на 8,7%.
В «Укренерго» зазначили, що до жодних обмежень енергоживлення, а саме віялових відключень, минулого тижня не вдавалися.