Французька автомобілебудівна корпорація Renault запланувала продати свою частку в Daimler за 1,2 млрд євро, намагаючись отримати додаткові кошти на тлі рекордних річних збитків.
Як повідомляє Bloomberg, автовиробник має намір повністю відмовиться від своєї частки в німецькій компанії в розмірі близько 1,5%.
Виручка від продажу дозволить французькій компанії «прискорити скорочення своєї фінансової заборгованості перед автомобільним бізнесом», – заявили у Renault. В компанії додали, що промислове партнерство з Daimler, яке тривало більше десяти років, залишається незмінним і угода від цього порушена не буде.
Нагадаємо: минулого місяця Renault прозвітувала про рекордно високі збитки за 2020 рік. Автовиробник повідомив про чистий збиток у розмірі 8 млрд євро торік. Значна шкода бізнесу Renault була нанесена в першому півріччі 2020 року, коли перші національні локдауни заморозили виробництво і вдарили по попиту.
Окрім того, генеральному директору Луці де Мео доводиться щодня стикатися з браком чіпів, щоб підтримувати роботу своїх заводів. Це ще більше ускладнює його зусилля по відродженню компанії після того, як її колишній лідер Карлос Гон був заарештований в Японії в кінці 2018 року.
Daimler поки не прокоментував рішення Renault.