Месенджер Signal, основний акцент якого зроблено на конфіденційності і безпеці, припинив працювати в Китаї. Як повідомляє CNBC, в КНР наразі можна скористатись ним тільки віртуальну приватну мережу (VPN).
Як відомо, Китай блокує багато закордонних додатків і сервісів, в тому числі Facebook і Google. Але раніше Signal ні входив до переліку заблокованих режимом.
Розробники Signal стверджують, що їх месенджер він «зашифрований наскрізь», а це означає, що ні сама компанія, ні жодні інші сторони не можуть переглядати вміст повідомлень між відправником і одержувачем. Це також означає, що влада не має змоги відстежувати повідомлення.
CNBC протестував Signal на трьох різних пристроях, і виявив, що повідомлення не відправляються та припустив, що влада КНР його заблокувала. Між тим, користувачі і досі можуть завантажити Signal в магазині додатків Apple в Китаї. Телеканал додає, що месенджер продовжує працювати при використанні з VPN.
Завантаження Signal різко виросли на початку року після того, як конкурент WhatsApp змінив умови обслуговування, щоб дозволити обмін деякими даними зі своєю материнською компанією Facebook.
Домінуючим додатком для обміну повідомленнями в Китаї залишається WeChat, що належить Tencent, з більш ніж мільярдом користувачів.
Нагадаємо: нещодавно Китай,а потім і Оман, заблокували доступ до аудіододатку Clubhouse.