Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Попри критику WhatsApp вирішив впровадити свою суперечливу політику конфіденційності

Попри критику WhatsApp вирішив впровадити свою суперечливу політику конфіденційності

Через нові правила частина користувачів вже втекла до Telegram, Signal та інших месенджерів

Попри критику WhatsApp вирішив впровадити свою суперечливу політику конфіденційності
фото www.flickr.com/photos/stockcatalog/40011852895

Популярний додаток для миттєвого обміну текстовими повідомленнями WhatsApp від Facebook оголосив, що попри критику все ж реалізовуватиме свою суперечливу політику конфіденційності. Як повідомляє Reuters, компанія заявила, що поінформує користувачів про нову політику конфіденційності «в найближчі тижні» і надасть додаткову інформацію про зміни, перш ніж вимагати від них згоди з новими умовами.

«Раніше ми зіткнулися з дезінформацією про це оновлення і ми будемо продовжувати працювати, щоб прояснити плутанину», – йдеться в повідомленні компанії.

У січні додаток поінформував своїх користувачів про те, що готує нову політику конфіденційності, відповідно до якої він дозволить месенджеру передавати особисті дані своїх користувачів корпорації Facebook, якій він належить. Зокрема, Facebook отримає доступ до номерів телефонів користувачів, даних про їх транзакції та IP-адреси.

Це викликало невдоволення у всьому світі і змусило ряд користувачів звернутися до конкуруючих додатків Telegram, Signal та інших. Ця реакція спонукала WhatsApp відкласти оновлення своєї політики і пояснила, що нововведення спрямовані на те, щоб користувачі могли обмінюватися повідомленнями з компаніями, не зачіпаючи особисті розмови.

У своєму останньому повідомленні в блозі WhatsApp повідомляє, що почне нагадувати користувачам про необхідність переглядати і приймати оновлення, щоб продовжити використання платформи.

Нагадаємо: видання Gadgets Now зібрало та проаналізувало популярні месенджери, щоб дізнатись які з них збирають найменше та найбільше даних про користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті