Компанія Nestle купила основні бренди виробника вітамінів і добавок The Bountiful Company за $5,75 млрд. Як повідомляє CNBC, компанія продовжує розширювати свій бізнес в області охорони здоров'я і харчування.
Виробник шоколадних батончиків KitKat купив Bountiful у KKR в рамках угоди, яка поширюється на бренди американської компанії Nature's Bounty, Solgar, Osteo Bi-Flex і Puritan's Pride.
Угода, яка повинна бути завершена в ІІ половині цього року, не включає бренди спортивного харчування Pure Protein, Body Fortress і MET-Rx, а також Dr.Organic і канадський безрецептурний бізнес.
Nestle заплатить за бренди в 3,1 рази більше, ніж складає обсяг продажів Bountiful, і в 16,8 разів більше за їхній прибуток до вирахування податків, зносу і амортизації (EBITDA).
Обсяг продажів придбаних брендів за рік до березня 2021 року склав $1,87 млрд, а рентабельність по EBITDA – 18,3%. Очікується, що маржа перевищить середній показник Nestle Group, як тільки синергія буде повністю реалізована до 2024 року, повідомила швейцарська компанія.