Керівникам фіктивних фірм повідомили про підозру в розкраданні грошей «Укрзалізниці»

4,5 млн грн були перераховані на рахунок компанії від регіональної філії «Укрзалізниці»

Фото: ukrinform.ua

Слідчі Національної поліції України (Нацполіція) повідомили про підозру керівникам фіктивних фірм, на рахунок яких надійшло 4,5 млн грн державних коштів. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Гроші, які були виділені на ремонт та облаштування зони очікування для пасажирів на приміському вокзалі, були перераховані на рахунок від регіональної філії «Укрзалізниці» – «Південно-Західної залізниці».

Встановлено, що керівники підприємств, аби приховати незаконну діяльність, внесли в реєстраційну документацію недостовірні відомості про господарську діяльність. Далі посадова особа одного з підрозділів залізниці перерахувала 4,5 млн грн підприємствам з ознаками фіктивності.

Раніше повідомлялося, що воєнізована охорона «Південно-Західної залізниці» попередила 140 випадків розкрадання майна на суму 3,81 млрд грн, затримано 139 зловмисників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS