Посол Росії в США Анатолій Антонов заявив, що Вашингтон попросив 24 російських дипломатів покинути країну до 3 вересня після закінчення терміну дії їх віз, пише Reuters.
Він не уточнив, чи було викликане це рішення будь-якою суперечкою.
«Майже всі вони залишаться без заміни, оскільки Вашингтон різко посилив процедури видачі віз», – наголосив Антонов. Посол додав, що американська сторона скасовує діючі візи дружин і дітей співробітників без пояснення причин.
«Ми сподіваємося, що здоровий глузд переможе і ми зможемо нормалізувати життя російських і американських дипломатів в США і Росії на основі принципу взаємності», – підсумував Антонов.
Як відомо, і без того непрості відносини між США та РФ ще погіршилися після того, як американський президент Джо Байден заявив, що вважає свого російського колегу Владіміра Путіна вбивцею. Напруженість дещо знизилася після того, як Байден зустрівся з Путіним для переговорів 16 червня.
Нагадаємо: днями США скоротили у своїх дипломатичних установах у Росії 182 співробітників, які не були американськими громадянами.