США були змушені скоротити понад 180 співробітників в дипустановах Росії

США були змушені скоротити понад 180 співробітників в дипустановах Росії

В Держдепі вважають, що цей крок вплине на дипломатичні відносини між країнами

США були змушені скоротити понад 180 співробітників в дипустановах Росії
фото www.facebook.com/usconsulate.vladivostok

США скоротили у своїх дипломатичних установах у Росії 182 співробітників, які не були американськими громадянами. Як пише DW, держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив, що цей крок вплине на дипломатичні відносини між країнами.

За його словами, скорочення штату потенційно зачепить безпеку персоналу дипустанов та здатність Вашингтона вести дипломатію з російським урядом.

«Хоч ми і шкодуємо про дії російської влади, яка змусила нас скоротити нашу діяльність та надання послуг, США будуть виконувати свої зобов'язання, намагаючись при цьому досягти передбачуваних та стабільних відносин з Росією», – зазначив Блінкен.

Як повідомлялось, в середині травня Росія заявила, що до 1 серпня країни, яких було віднесено до переліку «недружних», зобов’язані виконати розпорядження про заборону брати іноземців на роботу у своїх дипустановах у РФ.

З огляду на цю заборону американське посольство оголосило, що практично перестане надавати консульські послуги, зокрема, припинить видавати імміграційні візи для недипломатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті