АТ «Укртранснафта» буде надавати послуги зі зберігання нафти на потужностях нафтотранспортної системи України (НТС) в режимі «митний склад». Про це йдеться у пресрелізі «Укртранснафти».
Статус митного складу отримали два об’єкти НТС: резервуарний парк Морського нафтового терміналу «Південний» та магістральний нафтопровід «Лисичанськ – Кременчук». Замовники послуг можуть зберігати нафтовий ресурс на об’єктах в режимі «митний склад» до 1 095 днів.
«В умовах волатильності світового і регіонального нафтових ринків гнучкість нафтотранспортної системи України та готовність Укртранснафти надавати послуги зі зберігання нафти в режимі «митний склад» дозволять створити додаткові можливості для учасників цих ринків», – зазначив генеральний директор «Укртранснафти» Микола Гавриленко.
Нагадаємо: «Нафтогаз» достроково виконав план уряду щодо накопичення газу в українських ПСГ. Станом на 1 серпня у ПСГ зберігається 17 млрд куб. м блакитного палива.