«Укртранснафта» відкрила митні склади на базі нафтотранспортної системи

«Укртранснафта» відкрила митні склади на базі нафтотранспортної системи

Статус митного складу отримали два об’єкти нафтотранспортної системи

«Укртранснафта» відкрила митні склади на базі нафтотранспортної системи
Фото: pixabay.com

АТ «Укртранснафта» буде надавати послуги зі зберігання нафти на потужностях нафтотранспортної системи України (НТС) в режимі «митний склад». Про це йдеться у пресрелізі «Укртранснафти». 

Статус митного складу отримали два об’єкти НТС: резервуарний парк Морського нафтового терміналу «Південний» та магістральний нафтопровід «Лисичанськ – Кременчук». Замовники послуг можуть зберігати нафтовий ресурс на об’єктах в режимі «митний склад» до 1 095 днів.

«В умовах волатильності світового і регіонального нафтових ринків гнучкість нафтотранспортної системи України та готовність Укртранснафти надавати послуги зі зберігання нафти в режимі «митний склад» дозволять створити додаткові можливості для учасників цих ринків», – зазначив генеральний директор «Укртранснафти» Микола Гавриленко.

Нагадаємо: «Нафтогаз» достроково виконав план уряду щодо накопичення газу в українських ПСГ. Станом на 1 серпня у ПСГ зберігається 17 млрд куб. м блакитного палива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло