Ірак вирішив скасувати авіасполучення з Білоруссю, як мінімум, на найближчі 10 днів.
«Ми отримали інформацію з кількох джерел, що рейси скасовуються на найближчі десять днів. Це здається дуже надійною інформацією. Наскільки нам відомо, «Іракські авіалінії» поінформували про це всі туристичні агентства країни », – повідомив посол ЄС в Іраку Мартін Хут, передає BNS.
Чиновник долав, що уряд Іраку сформував спеціальний Комітет для розслідування можливого незаконного ввезення іракських мігрантів в Литву через Білорусь.
Цього року кордон з Білорусі до Литви перейшли понад 4000 нелегальних мігрантів. Більшість з них – іракці.
Нагадаємо: днями один із засновників Фонду Bysol – «Білоруська солідарність» Ярослав Лихачевський в інтерв'ю Mind розповів, що режим Олександра Лукашенка заробляє близько $15 000 на одній «путівці» для близькосхідних біженців через білорусько-литовський кордон. За його словами, цілеспрямованим перевезенням громадян Іраку до Білорусі займається туристичне агентство при управлінні справами президента.