Стратегічне партнерство з Великою Британією вже принесло ріст торгівлі на 70% – Зеленський

Країни вивчають можливість зміцнення стратегічного партнерства

Стратегічне партнерство з Великою Британією вже принесло ріст торгівлі на 70% – Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністром Великої Британії Борис Джонсон під час зустрічі у Нью-Йорку обговорили подальші кроки зі зміцнення стратегічного партнерства між країнами. Про це повідомляється на сайті голови української держави.

Згідно з повідомленням, сторони позитивно оцінили перші результати запровадження угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство: зростання двостороннього товарообігу в першому півріччі цього року на понад 70%.

«За неповний рік дії Угоди вже маємо конкретні результати українсько-британської взаємодії в багатьох сферах», – цитується у повідомленні Зеленський.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено подальшій взаємодії з Великою Британією щодо розвитку оборонних спроможностей України та зміцнення українського флоту.

Сторони також обговорили взаємодію у сфері енергетики, зокрема атомної, та виклики для європейського регіону у зв’язку з реалізацією проєкту «Північний потік – 2».

Президент України запросив Джонсона відвідати Україну з візитом.

Як повідомлялося, найбільше від стрибка цін на газ постраждала Британія: деякі компанії на межі банкрутства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS