Мінрегіон розпочало реструктуризацію заборгованості підприємств ТКЕ

Процедура передбачена умовами сталого проходження опалювального сезону

Фото: УНІАН

Міністерство розвитку громад та територій розпочало внесення підприємств теплокомуненергетики (ТКЕ), які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості, до відповідного реєстру. Наступний крок – підписання договорів про реструктуризацію боргів. Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

«Реструктуризація заборгованості ТКЕ та підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ) є однією з умов сталого проходження опалювального сезону. Минулого тижня уряд затвердив постанову про передумови для зняття арештів з рахунків підприємств. Найближчим часом будуть укладені договори реструктуризації боргів за спожиті енергоносії», – розповіла Хоцянівська.

Зазначається, що прийом документів для включення до реєстру відбувається у два етапи. Спершу працюють з підприємствами, рахунки яких арештували до 29 жовтня цього року, далі – з рештою установ, чиї документи надійдуть з 3 листопада.

Нагадаємо: у травні уряд доручив реструктурувати борги ТКЕ низці міністерств спільно з НАК «Нафтогаз».

У вересні Кабмін ухвалив положення про територіальні комісії, які проводитимуть аналіз та верифікацію об'єму боргів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS