МЗС та Асоціація «IT Ukraine» підбили підсумки реалізації спільного проєкту «IT Export Boost»

Мета проєкту – просування українських послуг ІТ-сектору за кордоном

Фото: depositphotos.com

Що сталося. МЗС України та Асоціація «IT Ukraine» підбили перші підсумки реалізації свого спільного проєкту «IT Export Boost», мета якого – просування українських послуг ІТ-сектору за кордоном.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ (МЗС) з посиланням на слова голови відомства Дмитра Кулеби.

Деталі. Протягом 2021 року МЗС організувало 50 переговорів між українськими ІТ-компаніями та потенційними іноземними замовниками, наслідком яких стали п'ять договорів про нерозголошення, необхідних для початку співпраці. Проєкт також дозволив створити базу потенційних партнерів, замовників та перспективних бізнес-заходів для подальшого опрацювання.

Проєкт IT Export Boost стартував 5 березня 2021 року. Його основним завданням є сприяння просуванню ІТ-експорту на зовнішніх ринках завдяки можливостям мережі дипломатичних представництв МЗС України за кордоном.

Коментар. «Українські дипломати допомагають просувати послуги вітчизняного ІТ-сектору, який не лише створює імідж сучасної інноваційної України за кордоном, але і щорічно приносить мільярди доларів валютного виторгу в економіку України. МЗС буде і надалі максимально сприяти українським ІТ-компаніям за кордоном та створювати для них нові економічні можливості на зовнішніх ринках», – зауважив голова МЗС.

Бекграунд. Нагадаємо, що ЄС випередив Китай за кількістю IT-«єдинорогів» – стартапів вартістю понад $1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS