«Укргазвидобування» видобуло в січні майже 1,2 млрд кубометрів природного газу

Показник на 1,8% або 21 млн кубометрів газу більший, ніж за цей період торік

Фото: ugv.com.ua

Що сталося. Видобуток природного газу АТ «Укргазвидобування» у січні 2022 року сягнув 1,19 млрд куб. м. Проти аналогічного періоду торік зростання валового видобутку становить 1,8% або 21 млн кубометрів газу.

Джерело. Про це повідомила пресслужба «Укргазвидобування».

Деталі. При цьому обсяг природного газу, переданого для потреб українських споживачів (товарного газу – без урахування витрат на власні виробничі потреби), становить 1,12 млрд куб. м. Це на 2% або 23 млн куб. м більше, ніж у січні 2021 року.

Згідно з повідомленням, зростанню видобутку сприяли такі заходи, завершені в січні 2022 року:

Крім того, з початку року «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію газопровід Комишня-Яблунівка довжиною 26 км, діаметром 219 мм та три нові малогабаритні дотискні компресорні станції (МДКС).

Бекграунд. Нагадаємо, що «Укргазвидобування» розпочало дослідно-промислову експлуатацію нового програмного комплексу «Bee-UGV», спеціально розробленого для збору даних з вузлів обліку енергоресурсів та для розрахунку кількості природного газу в одиницях енергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS