Мер Херсона закликав ЗМІ допомогти отримати «зелений коридор» місту

Місто на межі гуманітарної катастрофи

Що сталося. Мер Херсона Ігор Колихаєв звернувся до ЗМІ з проханням допомогти отримати «зелений коридор» місту для вивезення поранених та вбитих, провезення до міста медикаментів та продуктів харчування.

Джерело. Про це міський голова написав у фейсбуці.

Деталі. «До всіх ЗМІ – херсонських, обласних, всеукраїнських, світових! Усіх журналістів, які мене знають, котрі люблять Херсон, вболівають за його долю, прошу скористатися силою своєї четвертої влади та допомогти нам отримати «зелений коридор» для вивезення поранених та вбитих, провезення до міста медикаментів та продуктів харчування. Без цього місто загине!», – написав Колихаєв.

Він зазначив, що розраховує на дружню участь журналістів та їх зв'язки не лише з українськими, а й з світовими політиками.

«Допоможіть Херсону отримати можливість врятувати своїх мешканців від гуманітарної катастрофи, що насувається!», – закликав мер міста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS