У полон окупантів потрапила Юлія Паєвська «Тайра» – відома волонтерка, парамедик, яка з 2014 року 8 років рятувала життя військових та цивільних на Донбасі.
Про це повідомило видання «Громадське» із посиланням на волонтерку Наталію Воронкову та політикиню Оксану Корчинську.
За інформацією Корчинською, Юлія Паєвська потрапила в полон 16 березня в Маріуполі, востаннє з нею був зв'язок приблизно о 16 годині.
«Вона за ці дні надала допомогу сотням цивільних поранених, тому що у нас були обстріляні більшість реанімобілів. Цивільні реанімобілі в Маріуполі не могли виїжджати по поранених», – каже Корчинська.
Раніше стало відомо, що у Маріуполі орки скинули бомбу прямо на Драматичний театр, де ховалися багато людей і дітей.
Також цього дня окупанти обстріляли маріпольський басейн «Нептун», під завалами опинилися вагітні жінки та діти.