Євросоюз евакуює 200 українців, які потребують термінової медичної допомоги

Таким чином буде полегшено навантаження на медичну систему України й сусідніх країн

фото DR

Євросоюз евакуював близько 200 українських пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги, з України та сусідніх країн до лікарень інших європейських країн, заявив у понеділок офіційний представник Єврокомісії Балаш Уджварі, передає CNN.

Виступаючи перед журналістами в Брюсселі, Уджварі сказав: 

«Оскільки війна триває і населення України продовжує мігрувати з країни, системи охорони здоров'я в сусідніх країнах зазнають великого навантаження».

За запитами Польщі, Словаччини, Молдови, а також України ЄС перенаправив українських пацієнтів, які потребують спеціалізованої медичної допомоги, до лікарень «11 різних європейських країн», пояснив Уджварі.

Перевезення пацієнтів було підтримано першим у ЄС спеціалізованим літаком для медичної евакуації, який працює з березня.

Нагадаємо, фонд «Паляниця» закупляє автомобілі швидкої допомоги для «гарячих точок».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS