20 квітня 2022 переглянуто 804

Фонд «Паляниця» закупає автомобілі швидкої допомоги для «гарячих точок»

А також організував шелтер і логістичний хаб для збирання і розподілу гуманітарної допомоги

6 квітня Фонд привіз до України 26 машин швидкої допомоги Фонд "Паляниця"

Що сталося. Денис Драч, випускник EMBA-21 і СОО Mitsubishi Motor в Україні, разом з іншими управлінцями об'єдналися у міжнародний благодійний фонд «Паляниця», щоб більш ефективно допомагати людям, котрі постраждали під час бойових дій та артилерійських обстрілів.

Джерело. Фонд «Паляниця».

Деталі. Фонд збирає кошти від донорів з країн ЄС, України та Великої Британії на конкретні необхідні речі методом онлайн-краудфандінгу. Процес організовано максимально прозоро: на сайті можна проглянути перелік необхідної техніки й медикаментів та побачити, якої суми й досі не вистачає для купівлі, а у разі можливості – дотувати конкретний збір.

На даний момент Фонд зібрав вже $1,405,824. На ці гроші, серед іншого, було придбано 26 автомобілей швидкої допомоги з Великої Британії. 

Логістичний хаб Фонду щодня отримує тонни гуманітарної допомоги з Європи, яку перерозподіляє та відправляє адресно туди, де вона необхідна. Щотижня команда викладає звіти щодо проведеної роботи. Наприклад, 14 квітня Фонд звітував про відправлення майже 22 тонн їжі, майже 2 тисяч коробок ліків, 590 найменувань господарських товарів, двох тисяч сумок одягу та більше ста тисяч найменувань засобів гігієни.

Ще один напрям роботи Фонду – утримання шелтеру на 158 місць для преселенців, де вони можуть відпочити, отримати медичну та психологічну допомогу, їжу та засоби гігієни. На 10 квітня прихисток у шелтері знайшли 1145 людей