Ізраїль надасть українським біженцям право на працевлаштування – посольство України в Ізраїлі

Рішення МЗС Ізраїлю є безпрецедентним для місцевого законодавства

Фото: Pexels

Стало відомо, що Ізраїль надасть дозволи на працевлаштування українцям, які вимушено перебувають на території Ізраїлю у зв’язку з війною в Україні.

Джерело. Про це повідомляє посольство України в Ізраїлі з посиланням на міністерку внутрішніх справ Аєлет Шакед.

Деталі. «Дозволи нададуть змогу українцям легально працевлаштуватись на території Ізраїлю та утримувати себе, допоки в Україні триває війна і наші громадяни не мають змоги повернутись на батьківщину», – йдеться в повідомленні.

Наразі опрацьовується питання процедури оформлення дозвільних документів.

Зазначається, що рішення Міністерства є безпрецедентним для місцевого законодавства.

Крім того, МВС наразі продовжило термін перебування в Ізраїлі тимчасово переміщеним громадянам України до 30 червня 2022 року.

Бекграунд. Нагадаємо, що офіційні особи заявили, що в Ізраїлі схиляються до відправки Україні обладнання «оборонного призначення» та гуманітарної допомоги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS