Ізраїль ухвалив рішення про розширення підтримки України – Haaretz

Ізраїль ухвалив рішення про розширення підтримки України – Haaretz

Представник Ізраїля брав участь у саміті в Німеччині на базі Рамштайн, що може бути ознакою можливої зміни позиції країни

Ізраїль ухвалив рішення про розширення підтримки України – Haaretz

Що сталося. Офіційні особи заявили, що в Ізраїлі схиляються до відправки Україні обладнання «оборонного призначення» та гуманітарної допомоги.

Джерело. Про це повідомляє Haaretz із посиланням на власні джерела.

Деталі. Хоча збільшення допомоги стане «істотним кроком уперед» у порівнянні з тим рівнем участі у протидії агресії росії, який влада Ізраїлю допускала раніше, видання вважає, що допомога залишається багато в чому «символічною».

За даними газети, під час обговорення цього питання більшість офіційних осіб висловилися за збільшення Ізраїлем обсягу військових і цивільних постачань Україні.

Представник Ізраїля, нагадує видання, взяв участь у саміті в Німеччині на базі Рамштайн, що може бути ознакою можливої зміни позиції країни, яка досі намагалася зберегти зв'язки з росією.

Найближчими днями очікується додаткове обговорення, під час якого мають розглянути перелік речей, які можна відправити в Україну. Офіційні особи заявили, що між шоломами для солдатів й ізраїльською протиракетною системою «Залізний купол» є багато предметів, які можна відправити.

Бекграунд. Міністерство закордонних справ росії заявило, що Ізраїль підтримує те, що він назвав «неонацистським режимом» у Києві. Як очікується, це призведе до ескалації напруженості між двома країнами, пише CNBC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло