росія не полишає планів проведення референдуму щодо приєднання Херсону до рф – британська розвідка

Результати готуються сфальсифікувати

Фото: novynarnia.com

Що сталося. росія планує до осені провести референдум щодо приєднання Херсонської області до рф та сфальсифікувати результати голосування.

Джерело. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Деталі. «росія, ймовірно, віддає перевагу псевдоконституційному голосуванню, намагаючись узаконити свій контроль над регіоном», – йдеться у звіті.

Зазначається, що попри арешт 28 червня міського голови Херсона Ігоря Колихаєва, на захоплених територіях Херсонщини триває широкомасштабний збройний і мирний опір.

«Херсонщина – регіон, який з лютого опинився під новою російською окупацією. Пошук конституційного розв'язання проблеми окупації, ймовірно, є для росії пріоритетним завданням політики. З великою ймовірністю вона буде готова сфальсифікувати голосування, щоб досягти прийнятного результату», – йдеться в документі.

Бекграунд. Та за даними американської розвідки, росії не вистачає сил у Херсонській області, щоб повністю контролювати захоплений регіон. У довгостроковій перспективі російські сили зіткнуться з проблемами через опір місцевого населення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS