Розвідка США: в росії недостатньо сил для боротьби з партизанами в Херсоні

Розвідка США: в росії недостатньо сил для боротьби з партизанами в Херсоні

Російські сили зіткнуться з проблемами через опір місцевого населення

Розвідка США: в росії недостатньо сил для боротьби з партизанами в Херсоні
Фото: DR

За даними американської розвідки, росії не вистачає сил у Херсонській області, щоб повністю контролювати захоплений регіон. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела.

Американський посадовець стверджує, що особливо суттєвою нестача сил стала після того, як частину російських військ із Херсона відправили до районів боїв на Донбасі. Інший співрозмовник зазначив, що це переміщення дозволило українським партизанам атакувати чиновників, призначених росією.

Російські лідери кидають сили в бойові дії, що йде на шкоду спробам встановити контроль на захоплених територіях. «Це явно не те, у що вони можуть інвестувати прямо зараз», – сказав один із чиновників.

За даними західної розвідки, досі дії партизанів не підірвали контроль росії над Херсоном. Однак, за оцінкою США, у довгостроковій перспективі російські сили зіткнуться з проблемами через опір місцевого населення, пише CNN.

У червні в Херсоні було скоєно принаймні три замахи на призначених росією або чиновників, які підтримали вторгнення. 16 червня під час вибуху машини постраждав начальник колонії Євген Соболєв, 24 червня було вбито Дмитра Савлученка, призначеного головою управління сім'ї, молоді та спорту Херсонської області. 28 червня було підпалено автомобіль ще одного чиновника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло