Німеччина вітає заявку України на вступ до НАТО – ЗМІ

Водночас у ФРН наголошують, що рішення щодо прийняття мають ухвалювати всі без винятку країни Альянсу

Міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт
Фото: DW

Що сталося. Німеччина вітає рішення України подати заявку на вступ України в НАТО. Водночас у ФРН наголошують, що рішення щодо її прийняття мають ухвалюватися всіма без винятку країнами Північноатлантичного альянсу.

Джерело. Про це повідомляє Тagesschau з посиланням на міністерку оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт, передає «РБК-Україна».

Деталі. «Звісно, ​​Україна вільна обирати той Альянс, в якому почуватиметься вільною. Однак для вступу в НАТО є певні вимоги. Зараз це питання буде обговорюватися між 30 країнами Північноатлантичного альянсу», – сказала міністерка.

Бекграунд. Раніше президент Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку.

Нагадаємо, що Литва, Латвія, Естонія і Канада першими підтримали заявку України на вступ до НАТО.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також відреагував на подання Україною заявки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS