Що сталося. Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив, що взимку війна більшою мірою стихне, а після зими – почне завершуватися.
Джерело. Про це він розповів в інтерв'ю для ТСН.
Деталі. «Скоро закінчиться. Взимку – війна більшою мірою стихне. І, ось – після зими почнеться завершення цього конфлікту з виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік», – сказав Буданов.
«Я там багато разів був. Це моя така друга батьківщина. Я виріс в Криму. І ми туди повернемось досить скоро. Так, зі зброю повернемось. Іншого варіанту не існує».
Він додав, що не потрібно боятися мобілізації у рф: «Насправді, це подарунок для нас. Це тільки пришвидшить процес, який уже неможливо спинити. Це агонія. Вони зараз зіткнуться з проблемою, яку ми вже пережили».
За словами очільника ГУР, росія «зазнала себе в глухий кут, з якого їй ще реально вийти». «Це визнання того, що сталась помилка. Вони знають, як це показати. Механізми й модель опрацьовані», – додав Буданов.
Бекграунд. Нагадаємо, що російська армія має проблеми з медичним забезпеченням, що знижує моральний дух і бажання наступати.