Російська армія має проблеми з медичним забезпеченням – британська розвідка

Російська армія має проблеми з медичним забезпеченням – британська розвідка

Медична підготовка та знання росіян щодо надання першої допомоги, ймовірно, низькі, вважають експерти

This material is also available in English
Російська армія має проблеми з медичним забезпеченням – британська розвідка

Що сталося. Російська армія має проблеми з медичним забезпеченням, що знижує моральний дух і бажання наступати.

Джерело. Про це йдеться у зведенні розвідки Великої Британії. 

Деталі. «Медичне забезпечення російських військових в Україні, ймовірно, погіршується. Деяким нещодавно мобілізованим російським резервістам наказали самостійно закуповувати засоби першої бойової допомоги з порадою, що жіночі гігієнічні засоби є економічно ефективнішим рішенням», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що медична підготовка та знання росіян щодо надання першої допомоги, ймовірно, низькі.

Деякі російські війська отримали свої власні сучасні бойові турнікети західного зразка, але розмістили їх на своєму обладнанні за допомогою кабельних стяжок, а не за допомогою липучок. Експерти вважають, що це може бути пов'язане з тим, що таке обладнання є дефіцитним і може бути вкрадене.

«Це майже напевно ускладнить або унеможливить своєчасне накладення джгута в разі катастрофічної кровотечі на полі бою», – додають у розвідці.

У зведенні зауважили, що невпевненість російських військ у достатньому медичному забезпеченні «майже напевно сприяє погіршенню морального стану та відсутності бажання розпочати наступальні операції в багатьох підрозділах в Україні».

Бекграунд. Нагадаємо, що з 21 вересня рф мобілізувала вже понад 100 000 новобранців, яких відправляють на фронт менше ніж за тиждень після потрапляння до армії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло