Вдалося провести черговий масштабний обмін полоненими – Єрмак

Серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ОРДЛО, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення

Що сталося. Вдалося провести черговий масштабний обмін полоненими – звільнили з полону 108 жінок.

Джерело. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Деталі. Зазначається, що це був перший цілковито жіночий обмін. 37 евакуйованих з «Азовсталі», 11 офіцерів, 85 – рядових та сержантів. З них – 35 захисниць із ЗСУ, 32 – ВМС, 12 – ТРо, 8 – НГУ, включно з 2 із «Азову», 5 – ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.

Серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ОРДЛО, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення.

«Люди сиділи з 2019 року в псевдореспубліках за «надто проукраїнську позицію», яка виражалась в перевезенні гуманітарки для дітей-сиріт, надумані «шпигунство» та «тероризм».

Це був нервовий обмін. Надто багато деталей і моментів, які могли вплинути на процес, змінити його хід. При обмінах завжди багато ризиків, які треба прораховувати від моменту підготовки та під час самого процесу», – йдеться в повідомленні.

Єрмак подякував за роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими і всім причетним. Він наголосив: «Україна не залишить нікого. Бо українці – це найвища цінність держави».

Бекграунд. Нагадаємо, що Офіс Президента дав Червоному Хресту три дні для направлення місії до колонії в Оленівці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS