Українці зібрали понад 15 млн грн на зв'язок для саперів через фонд «Повернись живим»

Фахівці ДСНС отримали 180 комплектів зв'язку та 12 кабелів програмування

Фото: Фонд "Повернись живим"

Що сталося. Українці зібрали 15,544 млн грн на зв’язок для всіх саперних підрозділів ДСНС через фонд «Повернись живим».

Джерело. Про це повідомляє пресслужба МВС.

Деталі. У відомстві пояснюють, що надійний зв’язок – одна із найважливіших потреб саперів. Тепер фонд закрив її завдяки допомозі донорів. Фахівці ДСНС отримали:

«Завдяки надійним радіостанціям з навушниками групи саперів можуть працювати, маючи вільні руки та перебуваючи на зв’язку один з одним. І це лише один з моментів системної довготривалої допомоги тим, хто боронить Україну та захищає життя українців», – прокоментували в МВС.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Балаклії розмінували міст, начинений 400 кг вибухівки. Окупанти з якоїсь причини не підірвали переправу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS