Що сталося. З початку окупації Мелітополя росіяни захопили мережі українських інтернет-провайдерів. Майже рік інтернет працює з перебоями, жителі не можуть повноцінно отримувати інформацію і зв’язатися з близькими.
Джерело. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
Деталі. Він заявив, що 5 днів тому окупанти зупинили роботу найбільшого у Мелітополі провайдера «Медіана»: вкотре спричинили інформаційну блокаду, відключивши домашній інтернет.
«Мелітопольці намагалися поскаржитись, але людям в окупації нікуди звернутись по допомогу… вчора окупанти відкрили завісу мовчання: «Медіана» передана російському монополісту «Мир Телеком». Для користування інтернетом жителі повинні протягом місяця перезаключити договір із новим провайдером. У найкращих традиціях «руского міра» це можна зробити лише з паспортом», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що сьогодні люди змушені з 6-ої стояти в довжелезній черзі на лютому морозі, щоб отримати доступ до інформації.
Бекграунд. Раніше Mind писав, які руйнування спричинила російська агресія в Мелітополі і як відновитися місту.