Що сталося. Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine запустили Карту інвестиційних та бізнес-можливостей України для залучення нових інвестицій.
Джерело. Про це йдеться на сайті бізнес-асоціації.
Деталі. Цей інтерактивний інструмент допоможе потенційним інвесторам дізнатися про наявні інвестиційні можливості в різних регіонах України, їх деталі та характеристики, а також залишити заявку в разі зацікавленості. До того ж карта містить інформацію про кожен регіон України – розмір, населення, оподаткування, освітні заклади, природні ресурси, розвинені галузі.
Проєкти на карті можна відсортувати за регіоном чи індустрією. Опис кожного проєкту містить відомості про його ініціатора, статус, локацію, інвестиційну можливість, суму інвестицій та деталі щодо мети й термінів реалізації.
Наразі на карті вже налічується 81 проєкт, які охоплюють 14 індустрій – це агро, будівництво, транспорт та логістика, переробна, харчова, паливна галузі, легка/важка промисловість, туризм, освіта/розвиток, видобування, поводження з відходами, охорона здоров’я, адміністративне та допоміжне обслуговування.
Бекграунд. Рекомендації про те, хто і як має заплатити за відбудову, надав також Німецький фонд Маршалла. Його автори вважають, що провідну роль у відбудові України має відіграти ЄС, тому що кінцевою метою відновлення країни є інтеграція з Євросоюзом. США, які роблять великий внесок у посилення безпеки України, стануть важливими донорами відбудови на початку, але роль інших країн G7 мусить із часом зростати.
Більше про це в матеріалі: «Хто відбудовуватиме Україну: ключові рекомендації Німецького фонду Маршалла. На чому варто зосередитися, хто за це заплатить і як у цьому допоможе зближення з ЄС».