ФГВФО виставив на продаж активи 9 банків на загальну суму близько 2,1 млрд гривень

Заплановані відповідні аукціони – це переважно права вимоги за кредитами

Фото: ілюстративне

Протягом поточного тижня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує провести 9 аукціонів із продажу активів банків, що ліквідуються. Початкова ціна реалізації всіх лотів становить 2 083,5 млн грн. 

Про це повідомляє ФГВФО.

Із загальної суми активів 1 789,4 млн грн – це права вимоги за кредитами, 271 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок та інших основних засобів. Дебіторська заборгованість перед банками, виставлена на продаж, – 18,2 млн грн, а цінні папери – за 4,9 млн грн.

Упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

У фонді наголошують, що кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Фонд гарантування повторно виставив на продаж права вимоги за кредитом черкаського хімпідприємства в МР Банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS