Челендж з Reactor Monitor: Шукають рішення для створення цифрових двійників будівель

Компанія з корпорації Panasonic співпрацюватиме з командою, яка зробить це найкраще

Цифровий двійник, або Digital Twin – це віртуальна копія реального об’єкту, наприклад, будівлі, що відображає всі його характеристики та параметри в реальному часі. Концепція Digital Twin є частиною Industry 4.0, вона покликана допомогти обслуговуючим компаніям відстежувати та аналізувати «життя» споруди (стан будівлі, енергоспоживання, кліматичні умови, використання ресурсів тощо) та ефективніше управляти нею, а також тестувати та впроваджувати нові технології та рішення.

Зазвичай цифровий двійник створюється за допомогою спеціальних програмних засобів, які збирають дані з різноманітних датчиків. Ці дані потім аналізуються та обробляються, щоб створити точне відображення реального стану будівлі. Саме таку технологію хоче використовувати у своїх будівлях компанія Electric Works, що входить до корпорації Panasonic.

Crowdsourcing@Panasonic: Розробка цифрового двійника для управління будівлею

Ключова індустрія: Industry 4.0.

Опис: Electric Works шукає способи розробки цифрового двійника, який точно cпрогнозує та оптимізує роботу й управління будівлею за допомогою аналізу даних у реальному часі. Поточні системи управління будівлями покладаються на реактивне технічне обслуговування, що призводить до неочікуваних простоїв і високих витрат. За задумом компанії, цифровий двійник зможе точно моделювати роботу будівлі, прогнозувати проблеми до їх виникнення та покращити її загальну ефективність. Electric Works розраховує на мінімально життєздатний прототип.

Переваги для команд: Компанія відкрита до різних способів співпраці, залежно від технологічної готовності рішення: спільні інновації, ліцензування, white label тощо.

Дедлайн: 15 травня 2023 року.

Як взяти участь: Зареєструйтеся на платформі IPI Singapore та подайте заявку зі сторінки челенджу. Пітч-презентацію потрібно оформити на шаблоні заявника.

[INSERT_BLOCK_PROMO_REACTOR_4]

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS