Binance перенаправив $12 млрд фірмам, підконтрольним генеральному директору Чанпенг Чжао – ЗМІ

Комісія з цінних паперів і бірж США заявила, що мільярди коштів клієнтів були спрямовані до фірми Чжао Merit Peak через холдингову компанію Key Vision Development Limited

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао (Changpeng 'CZ' Zhao) і Гуангінг Чен (Guangying 'Helina' Chen) отримали мільярди доларів коштів клієнтів через свою холдингову компанію, стверджує Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у новому судовому документі.

Про це пише CoinDesk.

Кошти надсилалися фірмам, підконтрольним Чжао, через посередницьку холдингову компанію, відому як Key Vision Development Limited, повідомляє SEC.

Доказом цих звинувачень є свідчення Сачіна Верми, бухгалтера, що працює в SEC, які будуть використані як частина аргументів регулятора для звернення до суду з проханням підписати тимчасовий обмежувальний наказ про заморожування активів на Binance.US.

«SEC не змогла визначити, чому підконтрольна Чжао компанія, яка нібито торгувала на платформі Binance.US, використовуючи особисті кошти Чжао, діяла як «прохідний» рахунок для мільярдів доларів коштів клієнтів платформи Binance, – йдеться в судовому позові. – SEC стверджує, що $12 млрд було відправлено Чжао, а $162 млн – компанії в Сінгапурі, підконтрольній Гуангіну Чену».

Зазначається, що, згідно з документами, Чен і Чжао контролювали низку компаній, назви яких не мали очевидного зв'язку з Binance. У SEC кажуть, що більшість коштів, надісланих Чжао і Чену, зараз знаходяться на рахунках «в офшорах».

Binance публічно заперечує змішування депозитів клієнтів і коштів компанії і заявляє, що Merit Peak є інструментом, за допомогою якого Чен торгує своїм «власним багатством».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Binance та пов'язані з нею компанії переказали близько $70 млрд через рахунки в нині неіснуючих Silvergate Bank і Signature Bank.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS