На е-аукціон 7 листопада виставили 50% +1 акцію ПАТ «Рівненського радіотехнічного заводу». Актив знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 25.
Про це Mind стало відомо з даних на сайті Prozorro.Продажі.
ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» не здійснювало господарської діяльності з 2013 року та було визнано банкрутом.
Однак фінансова звітність протягом процедури банкрутства не формувалася та не подавалася через те, що ліквідатор не отримав від попереднього керівництва первинних бухгалтерських і фінансових документів.
Основний вид економічної діяльності за КВЕД: 26.30 «Виробництво обладнання зв'язку».
Аспекти:
Розплідник тибетських мастифів на території Рівненського радіотехнічного заводу вже 9 років працює незаконно.
Земельну ділянку на вулиці Данила Галицького, 25 у Рівному самовільно зайняв екскерівник цього товариства Юрій Бойко (повний однофамілець міністра енергетики та вугільної промисловості України часів Януковича). Договір оренди, за даними сайту Судова влада України, закінчився ще 27 листопада 2014 року.
Відтоді утримувач розплідника користується територією незаконно, без погодження з Рівненською міською радою.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що не відбулися торги з продажу ПрАТ «АЗОТ» Дмитра Фірташа.