САП завершила розслідування щодо броварського судді, якого підозрювали в отриманні $4000 хабаря

Його викрили під час отримання частини неправомірної вигоди

Фото: istockphoto.com

Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила розслідування щодо броварського судді, якого підозрювали в отриманні $4000 хабаря.

Про це повідомляє пресслужба САП.

Слідство встановило, що підозрюваний отримав кошти від представника однієї зі сторін у цивільній справі за ухвалення рішення про стягнення боргу на користь позивача.

Раніше суддя отримав частину хабаря – $1000 за прийняття рішення про витребування доказів у цій справі. Згодом, під час отримання другої частини неправомірної вигоди, його затримали правоохоронці.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Києві затримали адвоката, який вимагав $5000 за винесення більш м’якого вироку обвинуваченому. За даними джерел Mind, йдеться про Романа Щетніцького.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS