Компанія NovaPay, що входить до групи компаній NOVA («Нова пошта»), зареєструвала та розмістила ще три випуски власних облігацій – серій D, E, F – на суму 100 млн грн кожний.
Про це повідомили в компанії.
Відсоткова ставка за облігаціями встановлена на рівні до 17% річних. Їх можна придбати строком від 1 до 12 місяців. Виплата доходу здійснюватиметься на платіжний рахунок клієнта після закінчення терміну дії угоди про купівлю цінних паперів.
NovaPay – перша приватна компанія в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. У 2023 році компанія розмістила перші три випуски цінних паперів (серії А, В та С) по 100 млн грн кожен.
Цей міжнародний фінансовий сервіс надає платіжні сервіси онлайн та офлайн – у більш ніж 3500 відділеннях «Нової пошти». Компанія охоплює 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів в Україні (за даними НБУ). Застосунок NovaPay також доступний у Google Play.
Бекграунд. Раніше повідомлялося, що у грудні 2023 року NovaPay першою серед небанківських фінансових установ презентувала мобільний застосунок, у якому доступні всі звичні операції з грошима.
Станом на березень цінні папери NovaPay вже придбали 500 клієнтів на 200 млн грн.