Фармацевтична компанія «Дарниця» на Міжнародній конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference – 2024), що відбулася 11–12 червня в Берліні (Німеччина) представила декілька інвестпроєктів на суму понад $375,7 млн.
Про це йдеться у пресрелізі компанії.
Перший проєкт спрямований на розбудову виробництва мРНК-вакцин потужністю 100 млн доз на рік. Мета проєкту – зменшити залежність від імпортних вакцин, а під час пандемій постачати їх за кордон.
Для реалізації цього проєкту «Дарниця» готова залучити $268 млн боргового фінансування.
Другий проєкт, представлений «Дарницею» у Берліні, – побудова виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів для постачання у країни ЄС. Такий завод сприятиме диверсифікації постачань і зменшить залежність Європи в цьому аспекті від Індії та Китаю. Для реалізації цього проєкту потрібно $107,7 млн.
Обидва проєкти пройшли фазу завершення концепту.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Наталія Запорожець, менеджер із персоналу фармацевтичної компанії «Дарниця», виступила з доповіддю на XX Форумі HR-директорів.