Група компаній IDS Ukraine висловила стурбованість щодо потенційної передачі Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) корпоративних прав в управління прямому конкуренту, що, на її думку, може завдати шкоди стабільній роботі компанії та поставити під загрозу її цілісність.
Про це йдеться у прессрелізі IDS.
«Враховуючи це, менеджмент закликає зберегти поточний стан компанії до розгляду справи у Вищому антикорупційному суді, оскільки рішення на користь держави зробить недоцільними подальші кроки щодо передачі активів», – йдеться в коментарі.
Зазначається, що ініційоване Мін'юстом України стягнення в дохід держави 100% корпоративних прав компаній, які входять до складу групи, належить до сфери інтересів акціонерів, тому менеджмент IDS не бере участі у вирішенні цих аспектів.
Однак представники менеджменту наголошують, що основним завданням для них є забезпечення безперебійної роботи компанії, її виробничих та інших підрозділів, виконання зобов’язань перед бізнес-партнерами, державою та трьохтисячним колективом.
В IDS Ukraine наголосили, що пріоритетом залишається стабільність операційної діяльності компанії, ефективне управління бізнес-процесами та дотримання принципів прозорості й відкритості.
Нагадаємо, восени 2022 року АРМА за рішенням суду отримала в управління корпоративні права, зокрема, Миргородського та Моршинського заводів, а також промислові зразки та торговельні марки групи IDS Ukraine. У квітні 2023 року компанію «Карпатські мінеральні води» призначили управителем активів «Моршинської», але передача активів у керування досі не відбулася.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що 25 вересня Мін'юст подав позов до ВАКС із вимогою конфіскації активів, що належать російським олігархам Михайлу Фрідману, Петру Авєну та Андрію Косогову.