Київський метрополітен оголосив переможця тендеру на науково-технічний супровід будівництва метро на Виноградар. Ним стало ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва», яке має виконати роботи за понад 17 млн грн.
Про це стало відомо з даних Prozorro.
Тендер стосується будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар з електродепо у Подільському районі. Це перша черга будівництва, яка включає ділянку від «Сирця» з двома станціями – «Мостицька» та «Проспект Правди».
У грудні 2023 року Київський метрополітен розірвав договір з АТ «Київметробуд» через незадовільні терміни виконання робіт. Зараз на об'єкті вже збудовано правий перегінний тунель майже на 1250 метрів, основні конструкції вентиляційного вузла, частину огороджувальних конструкцій та інше.
Будівництво метро на Виноградар – важливий міський проєкт, який забезпечить мешканців Подільського району швидкісним пасажирським сполученням.
Нагадаємо, що компанія «Автострада» виграла тендер на будівництво у Києві ділянки Сирецько-Печерської лінії метро від станції «Сирець» до станції «Проспект Правди».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що будівництво метро на Виноградар обійдеться бюджету у 2,5 раза дорожче через «бізнес-схеми» АТ «Київметробуд».