Із грудня 2024 року українці подали 10 млн заявок на отримання виплат за програмою «Зимова єПідтримка» в застосунку Дія. З них майже 2,5 млн – на виплати на дітей.
Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
Отримані кошти громадяни найчастіше витрачали на оплату комунальних послуг.
Середній вік заявників – 40 років, 68% користувачів – жінки, 32% – чоловіки. 18,5% людей віком 60+, 14% заявок подали ВПО.
Подати заявку на виплату 1000 грн можна також через відділення банків-партнерів та через Укрпошту. Ці гроші можна витратити на оплату комунальних та медичних послуг, освіту, транспорт, мобільний зв'язок, страхування, книги, ліки та медичні вироби українського виробництва. Також 1000 грн можна витратити на благодійність або задонатити на ЗСУ.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що уряд спрямував на «Зимову єПідтримку» додаткові 5 млрд грн із резервного фонду держбюджету.