Президент США Дональд Трамп анонсував зустріч високопосадовців США, України та росії в межах Мюнхенської безпекової конференції.
Про це він сказав журналістам у Білому домі, повідомляє Європейська правда.
Трампа запитали про перспективу візиту путіна та інших представників рф у Саудівську Аравію, де він раніше запропонував йому зустрітись, і той відповів, що «рано чи пізно» вона відбудеться.
«Буде зустріч у Мюнхені завтра (14 лютого – ред.). Там буде росія з нашими людьми. Україна також запрошена, до речі. Я не певен, хто яку країну представлятиме. Але (це будуть – ред.) високопосадовці з росії, України та США», – додав Трамп.
росія не бере участі в Мюнхенській безпековій конференції з 2022 рокую Офіційно про участь її представників там не оголошувалось.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що глава Пентагону вважає, що у переговорах України та рф жодна зі сторін не отримає всього, чого хоче.