Після масових протестів у сербській столиці Белграді президент Александр Вучич заявив про «величезну негативну енергію щодо влади» зазначивши, що «доведеться змінюватися».
Про це він розповів під час пресконференції, передає РТС.
«Ми добре зрозуміли меседж і нам доведеться змінюватися самим, хоча я сподіваюся, що дехто зрозумів, що громадяни не хочуть кольорових революцій. Важливо, щоб наші діти ходили до школи, а студенти поверталися до університетів», – сказав президент.
Водночас, Вучич «задоволений», що обійшлося без жертв або серйозних поранень. Загалом 56 людей дістали поранення, але ніхто з них не отримав серйозних травм.
За його словами, 15 березня на вулиці столиці вийшли 88 000 людей, сербське МВС повідомляло про 107 000 протестувальників.
Нагадаємо, що у листопаді 2024 року внаслідок обвалення навісу на залізничній станції у Новому Саді загинули 15 людей, серед них – двоє дітей. Після цього у Сербії розпочалися масові протести, серед вимог – публікація повної документації про реконструкцію залізничного вокзалу, кримінальне переслідування посадовців, відповідальних за катастрофу та звільнення затриманих протестувальників.